Februari is de maand van de liefde, waar Valentijn ook bij komt kijken. En daar hebben wij natuurlijk de perfecte persoonlijke cadeaus voor. Uiteraard om te geven aan een geliefde!
10 % EXTRA KORTING OP ALLES !! Met de kortingscode : Valentijn
En in Februari in de aanbieding voor maar slechts €6.95 een sleutelhanger WITH LOVE inclusief eigen bedrukking of gravering.
Mocht je het wat groter willen aanpakken kun je ook nog voor de houten hart kiezen voor maar €8.95. (ook mogelijk in foam of kunststof)
Bij beide cadeaus kun je dus je eigen tekst kiezen om erop te laten bedrukken of graveren.
Een naam of een Quote een tekst van een lied bijvoorbeeld, Mijn Houten Hart. Je kunt het zo leuk maken als dat je zelf wilt!
Nu ook de maand februari 10% extra korting met de code; Valentijn
Kijk ook eens naar onze andere producten op de website. Of vraag naar de mogelijkheden in de winkel. We zien u graag bij Printmore Nederland!